Cosmoway | ŻEL POD PRYSZNIC Z OLEJEM Z ORZECHÓW WŁOSKICH
18117
page-template-default,page,page-id-18117,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

ŻEL POD PRYSZNIC Z OLEJEM Z ORZECHÓW WŁOSKICH

Aqua* – woda używana do produkcji kosmetyków, która jest oczyszczana z soli żelaza, wapnia i magnezu przy użyciu specjalnych technologii stosowanych w produkcji. Tylko w szczególnie czystej wodzie możemy rozpuścić substancje czynne zapewniające odpowiednie działanie produktu.

Coco Glucoside* – delikatny niejonowy środek powierzchniowo czynny wykonany z naturalnych surowców. Powoduje wyjątkowe pienienie, pomaga zagęścić konsystencję produktu oraz odżywia skórę i włosy.

Sodium Coco-Sulfate* – niejonowy środek powierzchniowo czynny zapewniający pienienie oraz doskonałe właściwości czyszczące.

Glycerin* – intensywny nawilżacz skóry, chroniący skórę przed utratą wilgoci.

Cocamidopropyl Betaine* – niejonowy środek powierzchniowo czynny wykonany z naturalnych surowców, który łagodzi działanie kosmetyku, polepsza jego pienienie oraz powoduje jego zagęszczenie. Działa antystatycznie, odżywia skórę i włosy

Coco Glucoside*, Glyceryl Oleate*– mieszanka pozyskana z surowców naturalnych, która odżywia i zmiękcza skórę i włosy, a także łagodzi działanie kosmetyku.

Juglans Regia (Walnut) Seed Oil*– naturalny olej z orzechów włoskich uzyskiwany przez tłoczenie na zimno starannie wyselekcjonowanych orzechów. Olej zawiera aż 60% kwasów tłuszczowych Omega 6 i 12% Omega 3, które przyczyniają się do dobrej stabilności oksydacyjnej produktu. Olejek orzechowy nawilża skórę, nadaje jej uczucie miękkości i miękkości.

Panthenol*– składnik aktywny, który jest dodawany do kosmetyków, aby poprawić wygląd włosów i skóry, działa jak środek nawilżający, sprawia, że skóra staje się miękka i gładka. Odżywia włosy i skórę, działa antystatycznie.

Xanthan Gum*– substancja zagęszczająca i stabilizująca formułę, która nie tylko łączy wszystkie składniki w jedną całość, ale także odżywia skórę

Lactic Acid*– substancja służy do uzyskania prawidłowego pH środka kosmetycznego.

Styrene/Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside– mieszanka polimeru i środka powierzchniowo czynnego, która jest stosowana jako wybielacz do nadania produktowi kremowobiałego koloru

Benzyl Alcohol*– środek konserwujący niezbędny do utrzymania dobrej jakości produktu przez cały okres jego przydatności do użycia.

Parfum – substancja zapachowa, która nadaje produktowi przyjemny zapach.

Dehydroacetic Acid* – środek konserwujący niezbędny do utrzymania dobrej jakości produktu przez cały okres jego przydatności do użycia.

Coumarin – składnik substancji zapachowej.

*– ekologiczne certyfikowane i naturalne składniki.