Cosmoway | O NAS
15595
page-template-default,page,page-id-15595,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

O NAS

COSMOWAY – to zaawansowany producent kosmetyków, który tworzy i zarządza własnymi markami oraz świadczy usługi w zakresie tworzenia i produkcji kosmetyków dla wszystkich krajów świata.

,,Nasza historia bierze początek z miłości. Miłości do kosmetyków, które są czymś więcej niż zwykłym przedmiotem w Twojej łazience. Kosmetyki dla nasstanowią przyjemne doznania, wszechstronne piękno i przekonanie, że nawet najmniejsze szczegóły mogą sprawiać radość. Nawet delikatne muśnięcie kremem po słodkiej nocy lub ciężkim dniu pracy” – mówi Justė Pinkevičienė, jeden z członków zespołu COSMOWAY.

Firma rozpoczęła swoją działalność od tworzenia produktów do pielęgnacji ciała na rynki zagraniczne i dla różnych międzynarodowych marek. W chwili obecnej COSMOWAY zajmuje się wytwarzaniem produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów dla marek we Włoszech, Danii, Portugalii i innych krajach europejskich. Doświadczenie zdobyte na rynkach zagranicznych skłoniło producenta kosmetyków do stworzenia własnych marek, które wyróżniają się nie tylko składnikami produktów, lecz również rozprzestrzenianą misją.

COSMOWAY współpracuje z innowatorami składników kosmetycznych z całego świata (Francji, Izraelu, Włoch, Szwajcarii). Produkcja firmy spełnia najwyższe standardy produkcji kosmetyków.

 

UAB „Cosmoway” usprawnia sprzedaż w krajach zagranicznych

Dążąc do rozwoju obecnych rynków eksportowych i rozpoczęcia eksportu do krajów nowych dla produkcji firmy, UAB „Cosmoway” zrealizowała projekt pt. „Rozwój eksportuUAB „Cosmoway” poprzez jej udział w targach zagranicznych”, w ramach którego firma wzięła udział w dwóch targach specjalistycznych we Włoszech.

Nowe kontakty nawiązane na prestiżowych międzynarodowych targach „Cosmoprof” nieustannie zwiększają liczbę nabywców produktów firmy, wpływają na rozwój rynków eksportowych, a także zapewniają przychylne warunki do wzrostu przychodów ze sprzedaży w krajach zagranicznych.

Do pomyślnej realizacji projektu rozwoju rynków eksportowych przyczyniło się dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach instrumentu nowych możliwości „Działania wspomagające małe i średnie przedsiębiorstwa” Priorytet 3 Programu Operacyjnego Inwestycji Funduszy Unii Europejskiej na lata 2014-2020. Dofinansowanie projektu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wyniosło 10 647 EUR. Firma zapewniła wymaganą część funduszy własnych.

Rozwój eksportu nie tylko zwiększy przychody firmy ze sprzedaży, ale także zapewni warunki do wzrostu wartości dodanej i wydajności pracy.

.